Instytut Pamięci Narodowej - Rzeszów

https://rzeszow.ipn.gov.pl/pl8/aktualnosci/163459,Podkarpacki-Festiwal-Patriotyczny-im-mjr-Adama-Kowalskiego-Rzeszow-2-maja-2022.html
09.03.2026, 18:44

Podkarpacki Festiwal Patriotyczny im. mjr. Adama Kowalskiego – Rzeszów, 2 maja 2022

26.04.2022

W Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w Rzeszowie odbędzie się Podkarpacki Festiwal Patriotyczny im. mjr. Adama Kowalskiego. Rozpocznie się 2 maja 2022 r. od godz. 14:00 na Al. Lubomirskich przy fontannie multimedialnej.

Honorowy patronat nad festiwalem udzieliła: Wojewoda Podkarpacki dr Ewa Leniart, Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek oraz Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie z dr. hab. Dariuszem Iwaneczką na czele.

Patronatem medialnym wydarzenie objęli: TVP3 Rzeszów oraz Polskie Radio Rzeszów.

Serdecznie zapraszamy do świętowaniu 2 maja w stolicy naszego województwa.

Wśród wielu ciekawych atrakcji zapraszamy do odwiedzenia stoiska edukacyjnego przygotowanego przez Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie.