Nawigacja

Aktualności

Zaproszenie na Koncert „…w drodze” z cyklu „Artyści Andersa” – G2A Arena Jasionka, 5 października 2023

Dzisiaj od godz. 12:00 otwieramy dla Państwa odbiór wejściówek na koncert „…w drodze” z cyklu „Artyści Andersa” . Wstęp wolny!

Instytut Pamięci Narodowej Oddział wRzeszowie zaprasza na Koncert „…w drodze”, który odbędzie się 5 października o 2023 roku o godz. 17:00 w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce.

Wydarzenie to będzie kończyło dwudniowy program Podkarpackiego Kongresu Pamięci Narodowej, który odbywać się będzie w dniach 4-5 października 2023 r. pod hasłem „Historia mówi przez pokolenia”.

Wstęp wolny po zarejestrowaniu mailowym poprzez stronie: kongrespamiecinarodowej.pl lub odbiór w siedzibie Instytutu Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie na ul. Słowackiego 18 w godz. do 7:30 do 15:30. Jedna osoba może otrzymać 4 wejściówki. 

Koncert „…w drodze” to wydarzenie, podczas którego artyści przybliżą widowni twórczość legendarnych kompozytorów i autorów tekstów: Jerzego Petersburskiego, Mariana Hemara, Henryka Warsa i Alfreda Schutza. Jest to niezwykła okazja spotkania z muzyką z okresu międzywojennego, wojennego i powojennego, która stanowiła tło ważnych wydarzeń dla Polski.

Nowe i nietypowe aranżacje zostały specjalnie przygotowane na potrzeby projektu „Artyści Andersa”. Usłyszymy m.in.: Rumbę FiestęABC miłościMów cośBędziesz dla mnie urzędem skarbowymPójdź w krainę marzeńNocami w gwiazdy spoglądamMoją wioskęŻołnierską brać, Drogę do Warszawy.

do góry