Nawigacja

Informacja dla osób uczestniczących w wydarzeniach

Uprzejmie informujemy, że podczas uroczystości organizowanych przez Instytut Pamięci Narodowej mogą być wykonywane fotorelacje lub zapisy filmowe. Ich rozpowszechnianie może się odbywać  w różnych formach m.in. za pośrednictwem serwisów internetowych, materiałów informacyjnych a także publikacji. Tym samym wiąże się to z rozpowszechnianiem wizerunku osób uczestniczących w wydarzeniach.

W związku z wykonywaniem fotorelacji lub zapisu filmowego IPN może zbierać indywidualne zgody na nieodpłatne wielokrotne utrwalanie i rozpowszechnianie wizerunku. Z uwagi na to, że przy okazji pozyskiwania takich zezwoleń dochodzi do przetwarzania danych osobowych, informujemy, że te dane będą przetwarzane wyłącznie w celu korzystania z zezwoleń.

Odbiorcą danych osobowych w zakresie rozpowszechnianego wizerunku może być każdy, kto zapozna się z fotografią lub zapisem filmowym. Dane osobowe zawarte w zezwoleniu ani samo zezwolenie nie będą udostępniane. Więcej informacji odnośnie do przetwarzania danych osobowych w Instytucie Pamięci Narodowej znajduje się pod poniższym linkiem:

Ochrona danych osobowych

do góry