Nawigacja

Nowy portal popularnonaukowy

więcej

Aktualności

Rozdanie nagród za udział w konkursie fotograficznym „Zachować dla przyszłości – II wojna światowa w Naszej pamięci”

Rozdanie nagród za udział w konkursie fotograficznym „Zachować dla przyszłości – II wojna światowa w Naszej pamięci” odbyło się 11 stycznia 2020 r. w Archiwum Państwowym w Rzeszowie. W spotkaniu z laureatami konkursu uczestniczył Jakub Izdebski - naczelnik Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN w Rzeszowie. 

Wyniki konkursu fotograficznego „Zachować dla przyszłości – II wojna światowa w Naszej pamięci” organizowanego przez IPN Oddział w Rzeszowie i Archiwum Państwowe w Rzeszowie.

5 grudnia 2019 r. komosja omisja w składzie:
- Marek Gieroń (AP Rzeszów)
- Barbara Zych-Szeląg (AP Rzeszów)
- Judyta Trojanowska (IPN Rzeszów)
- Jacek Magdoń (IPN Rzeszów)
- Karol Czechowicz (IPN Rzeszów)
- Zbigniew Irzyk (AP Rzeszów)
- Krzysztof Łyko (AP Rzeszów)
postanowiła nagrodzić następujące prace:

KATEGORIA I – szkoły podstawowe kl. 5-8 przyznać dwa równorzędne pierwsze miejsca dla:
- Gabrieli Głuszak (klasa 6 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Orłach)
- Igora Kurdziołka (klasa 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. III Zgrupowania Armii Krajowej Pocisk w Dobrkowie)

przyznać dwa równorzędne drugie miejsca dla:
- Ignacego Nizioła (klasa 5 Szkoła Podstawowa nr 17 im. 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie)
- Julii Kurowskiej (klasa 6 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 w Stalowej Woli)

przyznać dwa równorzędne trzecie miejsca dla:
- Zuzanny Żurawel (klasa 6 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Oleszycach)
- Jakuba Owoc (klasa 8 Szkoła Podstawowa w Orzechówce)

przyznać cztery równorzędne wyróżnienia dla:
- Gabrieli Skalskiej (klasa 6 Szkoła Podstawowa nr 17 im. 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie)
- Szymona Jabłońskiego ( klasa 7 Szkoła Podstawowa nr 11 im. H. Jordana w Przemyślu
- Gabrieli Bomba (klasa 5 Szkoła Podstawowa nr 25 w Rzeszowie)
- Mai Kwiatkowski (klasa 5 Szkoła Podstawowa nr 25 w Rzeszowie)

KATEGORIA II – szkoły ponadpodstawowe, przyznać pierwsze miejsce dla:
- Aleksandry Krajanowskiej (klasa III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Nisku)

przyznać dwa równorzędne drugie miejsca dla:
- Macieja Krajanowskiego (klasa I Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli)
- Kamila Jakubka (klasa I Liceum Ogólnokształcące im. ks. P. Skargi w Sędziszowie Małopolskim)

przyznać trzecie miejsce dla:
- Doroty Wołosz (klasa III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Nisku)

przyznać dwa równorzędne wyróżnienia dla:
- Pauliny Jasion (klasa II technikum Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu)
- Anny Kloc (klasa I II Liceum Ogólnokształcące w Dębicy)

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

do góry