Nawigacja

Edukacja – Rzeszów

Ferie z Instytutem Pamięci Narodowej – Rzeszów, 29 stycznia- 9 lutego 2018

Ferie z IPN

Ferie dla dzieci i młodzieży z województwa podkarpackim rozpoczną się 29 stycznia i potrwają do 9 lutego br.  Już po raz jedenasty czeka na nich bardzo bogata oferta przygotowana przez rzeszowski oddział Instytutu Pamięci Narodowej.
Ze swojej strony zapewniamy możliwość udziału w prelekcjach, pokazach filmowych, warsztatach edukacyjnych, turniejach gier edukacyjnych, spacerach „Szlakiem Niepodległości” po Rzeszowie oraz zwiedzania i poznawania tajemnic rzeszowskiego Zamku. 
Wszystkie zajęcia rozpoczną się o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Instytutu Pamięci Narodowej przy ulicy Szopena 23 w Rzeszowie i potrwają ok. 2 godzin. Miejscem zbiórki dla uczestników zajęć  „Tajemnice rzeszowskiego zamku” będzie wejście główne przed Zamkiem. Wszystkie zajęcia są bezpłatne, konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa w zajęciach pod nr telefonu 17 860 60 54. Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość indywidualnego uzgodnienia terminu i miejsca zajęć. 
Oprócz Rzeszowa „Ferie z IPN" odbędą w ośrodku „Caritas" w Myczkowcach w Bieszczadach. Wypoczywający w Myczkowcach będą mogli uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych związanych z tematyką Odzyskania przez Polskę Niepodległości. 

Wykaz zajęć w ramach Ferii z IPN znajduje się na plakacie.
do góry