Nawigacja

Aktualności

Podsumowanie projektu „ O tym nie można zapomnieć - spotkania z osobami, które przeszły piekło obozów i deportacji podczas II wojny światowej” – Rzeszów, 7 września 2017

Wojewódzkie podsumowanie VII edycji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „O tym nie można zapomnieć – spotkania z osobami, które przeszły piekło obozów i deportacji podczas drugiej wojny światowej”   

W dniu 7 września 2017 r. w siedzibie rzeszowskiego Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie odbyło się podsumowanie VII edycji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego O tym nie można zapomnieć - spotkania z osobami, które przeszły przez piekło obozów i deportacji podczas II wojny światowe .

W spotkaniu wzięły udział zespoły uczniowskie ze szkół z terenu województwa podkarpackiego. Omówiono przebieg prac oraz rezultaty poszczególnych grup na poziomie ogólnopolskim. Na zakończenie wszyscy uczestnicy projektu otrzymali wydawnictwa Instytutu Pamięci Narodowej.

W projekcie wzięło udział czternaście zespołów z siedmiu szkół z terenu Podkarpacia. W klasyfikacji ogólnopolskiej cztery z nich zdobyły miejsca na podium. 

Serdecznie gratulujemy. 

do góry